SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament 2+1 (126m2) \\\'\\\'Don Bosko\\\'\\\' 7min deri te Zogu Zi ne kemb
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
126 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
46623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershkrimi i vendit:
Apartamenti ndodhet tek Rruga Eshref Frasheri ne nje vend te qet me nje pamje te bukur nga para.
Ne afersi te apartamentit ndodhen shume dyqane ushqimores si dhe supermarkete.
Eshte i pershtatshem si per studentet ashtu edhe per familjaret
Largesia nga Zogu i Zi esht 5-7 minuta ne këmbë/qender 22 min.

Pershkrimi i objektit:
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 (2+1) dhe perbehet nga: nje ballkon i madh i hapur ne form U,
nje korridor te gjat hyrje, nje dhom fjetje, nje dhom te madhe pritje se bashku me nje guzhin, si dhe WC + dush
Qeraja 32000 Lek ( i diskutushem)
Informata rreth publikuesit
Klaudio
Nordhausen, Germany
Rruga Eshref Frasheri, (Don Bosko), Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »