SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela 310m2
Çmimi :
€360,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
310 m²
ID e produktit :
46899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 310m2 (shtepija eshte shume e vjeter dhe e pabanueshme)
Lokacioni: Tophane, Prishtine, Rr.Meto Bajraktari


kontakti: 044174516
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »