SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira (e renovuar komplet) ne Ulpiane mbrapa AAK-se A4 H2/10
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
ID e produktit :
46941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne Ulpiane , mbrapa AAK-se.
Banesa eshte e renovuar komplet dhe me mobile te reja, banesa ka:

- 1 Kuzhine me sallon
- 2 Dhoma
- 1 Ballkon
- 1 Koridor
- 1 Banjo
- Ka rezervuar te ujit, qe dmth ka uje 24 ore
- Nxemjen qendrore individuale ( me rryme)
- Klime
- Sistemi I ujit Rehau
- Interfon me kamere
- Roleta te jashtme
- Lluster me 2 ngjyra ne dhome te fjetjes + digitron
- Salloni e ka tavanin e punum me knauf dhe me ndricim me shume ngjyra.
- Mekanizmi i dyerve dhe fijokave te kuzhines eshte qe mbyllen ngadal
- Dhomat e gjumit Lindje, Salloni Perendim. etjj.
Informata rreth publikuesit
Flatra
Prishtinë
044 103 979
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »