SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera, Bregu i Diellit, afer shkolles I.Qemaili
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
46942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banese me qera, Bregu i Diellit, te banesat e hirta, prane market Albi dhe qerdhes

-1 dhome gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-ballkon
e mobiluar teresisht, 24 ore uje
leshohet per familiare ose nderkombetare

Qmimi: 300 euro

Agjensioni Rezidenca:044 173 593, 044 165 616
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »