SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani, shitet shtepia - ECOIMPEX
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
46955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani shitet shtepia etazhitetit B+P+2 me 5 ari. Shtepia eshte rregulluar shume bukur dhe shitet me mobile. Çmimi: 150.000 euro ose nderrim me banese. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »