SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qera ne Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
47090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera shtepia ne lagjen Kalabria - Prishtinë.

Shtepia gjendet mbrapa kompleksit Prishtina Stars.

Ka gjithsej 110 m2 dhe posedon:

Sallon dhe kuzhinë, 2 dhoma, banjo, koridor, terasa per ndej, garazhen per veturë, si dhe kopshtin.

Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim

Lëshohet vetem per familjar.

Te interesuarit te lajmerohen ne numrat e telefonit.

044-444-909 ose 045-570-078.
Informata rreth publikuesit
adnan
Prishtinë
044444909
Rruga Bajram Shabani - Kalabri. Prishtinë. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »