SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe I, ipet me qira shtëpia - ECOIMPEX
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
47405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në Taslixhe I, ipet me qira shtëpia 200m2, e rinovuar dhe e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne.

Shtëpia posedon:

• Kopsht të bukur me mure të privatësisë dhe një hapsirë xhami e cila është e bashkangjitur në shtëpi.
• Kati i parë ka një dhomë të madhe(sallon hapsirë e hapur) një kuzhinë, 1 banjo dhe qasje në shtëpi xhami dhe kopsht.
• Kati i dyte ka 2 dhoma gjumi, 1 dhomë zyra secili me ballkon e vet dhe 1 banjo.
•Kati i 3 mund të përdoret pë rruajtje të gjërave.
• Ka një kamin, dhe ngrohje elektrike.
• Ka dy garazhe parkimi njëra nga to është me derë automatike.
• 24 orë ujë dhe gjenerator.

Qiraja për një muaj është 1300 dhe mund të negociohet . Në cmim pëerfshihet pagesa e ujit dhe pastrimit. Pagesa e rrymës dhe telefonit nuk përfshihet në çmim.

Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »