SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen prej 67m2 kati 6,banesa eshte ndertim i ri dhe eshte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '14
ID e produktit :
47505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen prej 67m2 kati 6,banesa eshte ndertim i ri dhe eshte thuajse e perfunduar (vetem edhe laminati ka met te vendoset) dhe gjendet shume afer qerdhes,dhe banesave te Qelzi Pointit.Banesa ka sallon me kuzhin,nje dhome te fjetjes koridori si dhe shpajzin po qe mund te shendrohet ne dhome. Qmimi i baneses 480m2 Per qdo informat shtes me kontaktoni ne 049 888899
Informata rreth publikuesit
valon
Fushë Kosovë
049888899
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »