SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE MATIN 1 - AFER RRUGES 'B'
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
47782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen Mati 1 me saktesisht afer rruges "B" te ndertesat e Lim Projekt. Banesa jan te pa mobiluar per veq ( kuzhine dhe banjos) qe i monton pronari. Banesat gjinden ne katet : VI ( ashensori punon 24 ore). Banesat kan kete rendtije :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
shpajz
banjo, vc

Banesat posedon ngrohje qendrore me rryme si dhe uje 24 ore...

Para banese ka hapsir te mjaftueshme per parking si dhe hapsira te gjelbrta..

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone.
Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:

viber: +386 (0) 49 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »