SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lESHOHET ME Qira 350 Euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
47810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshohet kati i shtepis ne emshir afer fakulltetit UBT ka 3dhoma te fjetjes 2 banjo sallon dhe dy terasa ka kets siperfaqe 150m2 ka garzhd qmimi 350ero . NR 044-184-160
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »