SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
ID e produktit :
47828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me siperfaqe prej 4 ari oborr.

Shtepi tri kate me dy hyrje te veqanta posedon kete renditje:

Hyrja e pare:

Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine dhe nje banjo.

Kati i dyte posedon: dy dhoma gjumi dhe nje banjo.

Kati i trete posedon: dy dhoma gjumi dhe nje banjo.

Hyrja e dyte poashtu posedon te njejtin plan.

Shtepia posedon infrastrukture te plote,dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.

Shtepia gjendet ne lagjen “ Dheu i Bardhe” dhe eshte e pershtatshme per dy familje.

Çmimi i shtepise eshte 250.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »