SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan ipet me qira apo shitet shtepia 348m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Dhoma gjumi :
5
Madhësia :
348 m²
ID e produktit :
47835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan, ipet me qira apo shitet shtepia 348m2, etazhitetit P+2, me oborr prej 3 ari. Shtepia ne perdhese ka dhome dite + kuzhine, dhome gjumi, 1 banjo, koridorr + garazha. Ne katin e I-re ka 1 dhome dite, kuzhine me trapezarine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Ne katin e II-te ka tri dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 1 ballkon. Shtepia posedon certifikaten e pronesise - eshte legalizuar dhe eshte pershtatshme perveç banimit edhe per afarizëm e sidomos per qerdhje. Leshohet vetem per afat gjate. Qiraja eshte 1.000 euro + shpenzimet, kurse çmimi i shitjes 320.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »