SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan ipen me qira 2 shtepi- ECOIMPEX
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
47842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matican ipen me qira apo shiten dy shtepi secila prej nga 320m2, etazhitetit B+P+1. Shtëpitë janë të ndërtuara në vitin 2011 dhe janë të pajisura me mobile moderne.
Ne bodrum gjindet garazha, pjesa e saunes – xhakuzi, garderoba, WC, dhe hapësira për nxehje qendrore.
Kati i parë ka sallon (kamine me dru), kuzhine, trapezari, dhomen e pritjes me ballkon, banjo/WC dhe verand që del në oborr.
Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e musafireve me banjo/WC ndaras dhe dy dhoma gjumi për fëmijë me ballkone, banjo /WC.
Shtepite jane te rregulluara komplet me mobile shumë të mira dhe të reja, kane ngrohje qendrore me pelet, parket, jane te rrethuara, kane sistemin e kamerave, sistemin e sigurise, si dhe sistemin e ujit dhe rrymës 24h. Secila shtepi ka oborr prej nga 4 ari oborr te gjelbëruar. Shtepit ipen me qira nderkombetar dhe per afat gjate. Per secilen shtepi qiraja eshte 2.000 euro kurse per shitje 230.000 euro.
Tel.045/50 20 40
Shifra: 9/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »