SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Velani shtepi me qira- ECOIMPEX
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
ID e produktit :
47849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Velani ipet me qira shtepia super e rregulluar, me 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe 1 ballkon. Shtepia posedon nxehje qendrore, garazh dhe kopshet. Qiraja 800 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »