SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir ipet me qira shtepia 2 katshe- ECOIMPEX
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
47863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Emshir ipet me qira shtepia 2 kateshe me 1bodrum. Kati i pare eshte sallon me kuzhine, ballkon, banjo dhe ka nje kamin (oxhak) shume te bukur, e po ashtu edhe kondicioner (klime), Kati i dyte i posedon 3 dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje banjo, ndersa bodrumi permban nje sallon me kuzhine, nje dhome, banjo, dhe pjesa e ku eshte e vendosur baza e ngrohjes qendrore. Kopshti perveq vendin (hapesires) se gjelberuar dhe vendit te parkingut ka edhe nje verande shume te bukur. Qiraja 700 euro + shpenzimet. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »