SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA RRUGES PER FUSHE KOSOVE TE INTEREXI
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
47864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i. Banesa gjindet ne katin e 7, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:
a.-sallon
b.-kuzhine
c.-2dhoma gjumi (njera ma shtrat dabell, kurse tjetra me 2 shtreter singell)
d.-banjo
e.-koridor
f.2teras
Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com
Viber: +386 049 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »