SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banesen me qira 75m2 kati perdhes ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
47878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera Banesen e cila gjendet ne bllokun D2 H/5 kati perdhes e cila eshte tersisht e renovur dhe e gatshme per banim. Banesa ka 75m2 dhe ka nje sallon me kuzhine , dy dhoma gjumi , koridor , ballkon dhe nje banjo. Jemi te interesuar per familjar ose per zyre, ordianca etj, Nurmi kontaktues 044-248-320.. 044-168-670
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044248320
Ulpiana D2 H/6 perball emergjences se Ulpianes [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »