SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qire 119 m2 ne Kalabri.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
119 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
47885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 119m2 ne Kalabri.
Banesa eshte e mobiluar, ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Per me shum informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »