SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira te Posta e Madhe ,Qmimi 250 Euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
47901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira te Posta e Madhe per Qift ose Familjar ka kete Renditje 1 DHome te gjumit ,Kuzhine , Sallon si dhe Banjo , Qmimi 250 Euro. nr 044-184-160
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »