SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Objekti dhe Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
ID e produktit :
47902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet objekti dhe shtepia ne siperfaqe prej 3.76 Ari

Objekti afarist me mbi 400 m2 te shfrytezueshme posedon:

Kati i pare posedon dy lokale funksionale ndersa kati dyt dhe trete me planifikim afarizmi , por nuk jan te gatshem per shfrytezim.

Shtepia tre kate me mbi 300m2 te banuara.

Kati i pare posedon: Sallon se bashku me kuzhine,nje paradhome, nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Kati i dyte posedon: sallon , kuzhine , nje depo , dy dhoma gjumi dhe nje banjo.

Kati i trete posedon: tri dhoma gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera laminat dhe patos , dyer dhe dritare prej druri.

Shtepia dhe objekti posedojne infrastrukture te plote , dhe gjenden ne nje vend mjaft te frekuentuar ,mbrapa stacionit .

Çmimi i diskutueshem.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »