SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcela ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
47904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shiten parcelat me siperfaqe prej 20 dhe 22 Ari.

Parcelat posedojne infrastrukture te plote dhe nuk kane mundesin e ndarjes.

Parcelat gjenden ne Gjilan ,ne nje lagje te urbanizuar me dalje ne rrugen kryesore per Ferizaj.

Çmimi i parcelave sipas marrevshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »