SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Ari Truall - Prishtina e Re - Zona Qender
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '14
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
47929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 Ari truall ne lagjen Prishtina E Re, Zona Qender, planifikaur per ndertim te Lartë. Posedojm te gjithe dokumentacionin percjelles ( fleten poseduese si dhe planin ndertimor leshuar nga Komuna e Prishtines)
Te interesuarit te na kontaktojn ne numrin : +377(45) 511 074
Cmimi sipas marveshjes
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
045 511 074
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »