SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ILIAN BANESA PRISHTINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
ID e produktit :
47946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne PrishtineKompleksi banesore ILIAN Kalabri

-Komplex rezidencial

*nuk ka dyqane bastore etj-Duplexat Kati I

-6-Kate karakteristike

-Nenkulmi / Penthouse

-Parking nentokesor

*Ne nje kate 3-banesa

*Ne nje hymje 18-banesa-Ngrohja qendrore 24h

-Furnizim me uje 24h-Dhyshemeja parket klasit I

-Shkallet granit

-Pllakat Italiane-Fasada tulla-1 dhe dekor / me izolim termik

-Dyert dhe dritaret Gjermane: Gealan e-low

-Ashensor: Hymeri & Kleman

-Elektrika: schneider-electric.comCmimet:

-Duplex: m2 950-€

-Kati 1-4: m2 800-€

-Kati 5-6: m2 750-€-Duplex1 130.5m2 Hyrje te veqant dhe mini obor.

-Duplex2 129.1m2 Hyrje te veqant dhe mini obor.

-Duplex4 140.8m2 Hyrje te veqant dhe mini obor.-Banesa 1 66.5m2 1-dhome gjumi, 2-ballkona

-Banesa 2 82.5m2 2-dhoma gjumi, 2-ballkona

-Banesa 3 97.9m2 3-dhoma gjumi, 2-ballkona049-141-142

central-construction.net/ 
Informata rreth publikuesit
DTM
Prishtinë
049 141 142
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »