SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtëpie me qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
47956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira katin e shtëpisë
Pra eshte rreth 110m dhe ka dy terraca.Stil banese eshte hyrja.
2dhoma te gjumit,sallon dhe kuzhine,banjo,shpais,dhe korridori.
Shpia gjendet ne lagjen Fan S Noli afer Shkolles Teknike ose te Toni Market..
Shtëpia është ekstra e mobiluar dhe lëshohet për
nderkombetarë ose familjarë
çmimi 400 euro
Tel:044/165-616
044/173-593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »