SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne Dragodan
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
47957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesat e tregtis te komuna e re, ka nje dhom gjumi bukur te madhe sallon te madh shpajz, ballkon, ka vetem kuzhinen e re dhe moderne, ka ujë24 orë, ashensor 24 orë me mibajtje, pa moblije 250me mobilje 300 euro

Agjencioni "Rezidenca"
tel. 044/165-616
044/173-593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »