SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE FUSHE KOSOVE/ 69.45M2 NE KATIN E KATERT (4) !!!
Çmimi :
€27,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
ID e produktit :
48086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 69.45M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DHE ÇERDHES SE FEMIJEVE.
NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH.


044-049199993
Informata rreth publikuesit
A Abrashi
Prishtinë
044/049 199 993
FUSHE KOSOVE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »