SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banesen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
48229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Mitrovice afer xhamis se Haxhi Veselit,banesa posedon sallon me kuzhine dy dhoma gjumi,banjo shpaiz dhe dy ballkona dhe gjindet ne katin e nente dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Informata rreth publikuesit
teuta
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »