SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje Te kafet e vogla.
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
48235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë ne shitje te kafet e vogla. 66m2 me dokomente, ndersa 75m2 faktike, kati i II, me 2 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinen, shpajzin, banjon, dy ballkone, dy korridore si dhe podrumin.
Eshte extra moderne dhe shum praktike..
Parkingu eshte i siguruar me mbikeqyrje te kamerave 24/7.
çmimi 125.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Te kafet e vogla. [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »