SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Truallin ne Veternik afer Fsh,Nderkombtar me Qmim te Arsyshum.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
ID e produktit :
48236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Truallin ne Veternik afer Fsh,Nderkombtar me sipe prej 5 ari me Pamje ka Qyteti dhe esht Nder Vendet me te Preferuara per Shtepi ose Objekt Biznesi Qmimi Sipas Marrveshjes tel 049-864-636 OSE 044-184-160. Ju faliminderit per Mirkuptim.
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »