SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme urgjentisht banese per tre studente
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
48241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme urgjentisht banese 2 deri ne 3 dhomshe per tre studente femra banesa preferohet te jete ne katet 1-4 dhe mundesisht jo ne katin e fundit te nderteses. Banesa duhet te kete ndriqim te mjaftueshem dhe te mos jete shum larg nga qendra e qytetit (mundesisht ne dardani apo ulpiane) dhe qmimi te jete 200-270 euro. Per qdo oferte mund te me kontaktoni ne nr. te tel. 049 899 456 apo ne email: festa.alg@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Festa
Prizren
049899456
Dardani/Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »