SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ne Bardhosh
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '14
Madhësia :
2300 m²
ID e produktit :
48249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 23 ari tokë ne Bardhosh,afer magjistrales t re,toka ka ujsjelles ,rrjet elektrik dhe te gjitha gjerat qe jan te nevojshme per vendbanim
Informata rreth publikuesit
cooni_pr
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »