SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE PEJE ME 20 ARI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
48250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE PEJE, NE LAGJEN "KRISTAL" RRUGA "JETON DEDUSHAJ" NUMER 80,

SHTEPIA KA 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINE, BANJO, SHPAJZ DHE BALLKON, 120M2, DHE 20 ARI TOKE.

SHTEPIA KA MUNDESI ZGJERIMI NE KATE TJERA SEPSE E KA VENDIN/MUNDESINE. SHTEPIA/TOKA KA POZITE TE MIRE EDHE PER NDERTIM TE LARTE (KOMPLEKS BANESOR).

LAGJA KA PLAN URBANISTIK TE RREGULLUAR DHE MIRATUAR NE K.K. TE PEJES.

TEL. 049 / 406 - 409
Informata rreth publikuesit
Besim
Pejë
049406409
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »