SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtepija me qira me kater hyrje nga 210m2 ne Veternik.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
48294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepija me qira me kater hyrje nga 210m2 ne Veternik.
Shtepija ka 4 hyreje te veqanta.
Secila hyrje ka nga dy kate me siperfaqe 210m2, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon ne katin e pare, ndersa ne katin e dyte ka 4 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon.
Çmimi per nje hyrje eshte 1000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr : 045 401 212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »