SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me kater hyrje me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
48298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te nderuar,

Te bashkangjitur i gjeni fotografit e shtepis time e cila gjendet ne Veternik mbrapa rezonances, shtepia i ka kater hyrje se cila hyrje i ka nga 210 m katror plus bodrumi i cili eshte 235 m katror dhe oborrin, shtepia ka sistemin e alarmit ne se cilin hyrje ka mundesin per agregat si dhe të gjitha paisjet e nevojshme per banim, po ashtu sipas kerkeses ose nevojes se banuesit i plotesohen te gjitha gjerat e nevojshme per banim.

Hyrjet jan në forme duplex se cila hyrje dmth i ka dy kate, ku ne katin e par eshte Salloni i cili i ka 70 m katror kuzhinen 15 m katror banjon shum te madhe, pastaj kati i dyt koridorin ormanin per rroba në koridor banjon me kad te perbashket,
kater dhoma gjumi me nga 17 m katror si dhe nje banjo ne dhome dmth gjithsjet tri banjo per se cilin hyrje.

Kater Hyrjet i kan hyrjet e veqanta dhe jan shum te shfrytezueshme.

Pra te kater hyrjet jan njëjta me madhesi dhe te kompletuara dhe te rregulluara shumë mir.
Se cila hyrje ka: Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak (kamin), Kopsht, Tarracë, Ballkon, Parking, Alarm sigurie si dhe kamera

Çmimi sipas marrveshjes.Me respekt,
Enis Berisha
044 134 638
049 23 53 53
enisberisha@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
enisberisha
Veternik, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »