SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banese 1+1, Durres Qytet, buze detit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator '14
ID e produktit :
48320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartment 1+1 ne Durres Qytet, ne fund te shetitores Taulantia, buze detit.

Apartamenti eshte ne katin e trete te nje ndertese te sapo-perfunduar, me cilesi te larte dhe vetem 13 apartamente ne ndertese. Shitja behet nga nje nga pronaret e truallit.

Me teper información me kontaktoni ne: email- ferdinand.myshketa@gmail.com ose cell - 00355 694072468
Informata rreth publikuesit
Ferdinand
Prishtinë
00355694072468
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »