SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera te shkolla Elena Gjika
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
48376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me siperfaqe 65 m² gjindet ne rrugen "Zenel Salihu" Nr. 40, afer shkolles Elena Gjika,
Objekti eshte ndertim i ri dhe ka hyrje kolektive.
Objekti eshte i sigurte me disa dyer dhe eshte nen vezhgimin e kamerave 24 h.
Ne objekt banojne me qira vetem nderkombetar, qe do te thote se banesa ofrohet me qira vetem per nderkombetar.

Banesa eshte e mobiluar mire dhe posedon te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake:
Hekurin, Enet, mjetet per pastrim, rrobalarese, makin per larje enesh, fshes elektrike si dhe shume paisje tjera.
nxemja eshte me termo elektrike, uj ka 24 h, si dhe rryme 24 h (ka invertor gjeneral).

Cmimi i qiras per muaj eshte 300 € ndersa sherbime pa pagese jane: Pastrimi i shkalleve te perbashketa, uji dhe mbeturinat.
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »