SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese ne Qender per nje nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
48453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri - ADOKA - kerkon nje banese me qira afatgjate per nje nderkombetare ne Qender afer ASK-se.

Banesa duhet te kete 3 dhoma te fjetjes, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245 - 045 616794
Ose nese keni foto te baneses na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »