SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJE TE SPITALIT TE CHELSI POINT^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
48554
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagjen e Spitalit me saktesisht te banesat e Chelsi Ponit. Banesa gjindet ne katin e I. Banesa eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
dy terasa
banjo
garazhe

Banesa posedon uje 24 ore. Ngrohje qendrore me rryme..

Ne kete cmimi perfshihet edhe garazha...


Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 433 667 (Viber)
049 60 80 70
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »