SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '14
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
48565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qera ne lagjen e muhaxhereve, lokali eshte dy katesh dhe me par eshte perdorur si callcenter, kopsht per femije parashkollor, klinik mjeksore, dhe si depo per barna.
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prishtinë
044773315
60 Rrustem Statovci, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »