SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN KETO BANESA - SHIKOJ nese te DUHEN!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
48613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HIG CENTER
Është nje projekt i cili gjendet ne bulevardin Enver Maloku lagjia Mati 1 ne Prishtine, permban ne vete mbi 350 Banesa dhe Qendren Tregtare me Wellness.
Ky projekt eshte planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:

•●►Planet e banesave me siperfaqe te ndryshme,
•●►Distanca e madhe ne mes te objekteve,
•●►Hapsirat gjelbruse,
•●►Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h,
•●►Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h,
•●►Uje te ngrohte dhe ngrohje 24h,
•●►Sigurim ne hyrje te objekteve 24h,
•●►Vezhgim me kamera dhe alarme per mbrojtjen e pasuris tuaj,
•●►Parking nentokesor per qdo familje,
•●►Qendren Tregtare me mbi 30,000 m2
•●►Qendren per Argetim,
•●►Qendren Wellnes (Pishinat dhe Saunat),
•●►Ne secilin koridor te perbashket sistem per klasifikim dhe hudhjen e mbeturinave

•●►------> Ma mire ska!

Tipet e Banesave:

46,2 m/2...Lindje
58.2 m/2...Pamja Perendim
80.2 m/2...Pamja Lindje
81.2 m/2...Pamja Perendim
82.9 m2....Pamja Lindje
83.7 m/2...Pamja Jug - Perendim
84.4 m/2...Pamja Lindje.
87.5 m/2...Pamja Perendim
94.2 m/2...Pamja Perendim
115.9m/2..Pamja Lindje-Jug

Lokacioni eshte tek Lagjia e Spitalit dhe Prishtina e re (Mati 1)

Youtube: www.youtube.com/watch?v=sua3i1r35VQ 

Facebook: www.facebook.com/ShesBanesa 

Ju mirpret:
Veton Rexhepi
Nr.045410363 dhe 049370205
Informata rreth publikuesit
Shesim
Mitrovica, Kosovo
Mati 1 - PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »