SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia afër Restaurant Pojata
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
48614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi e re shumë moderne e ndërtuar në sipërfaqe prej 3.5 ari oborrë në rrugën e re afër Restaurant "POJATA" në magjistralen Gjilan-Prishtinë. Shtëpia posedon infrastukturë të plotë, ka pamje fantastike siç mund ta shihni edhe në fotot bashkangjitur, gjendet në një vend shumë të qetë për banim dhe me një kopsht të bukur relaksues.
Shtëpia është ndërtuar me kualitet të lartë si dhe material të fortë ndërtimi. Te gjitha pllakat janë massive përfshirë edhe të kulmit (dhe si shtesë ka edhe izolim termik). Shtëpia është 2 katëshe dhe bodrum sa tërë hapsira e një kati. Ka gjithësejt 3 Dhoma gjumi, 1 dhomë të ndenjës, 1 sallon të madh me kuzhinë, dy banjo, si dhe 1 ballkon. E tërë shtëpija është e mobiluar dhe e shfrytëzueshme për banim të menjëhershëm.

Kati 1: Salloni dhe kuzhina, 1 Dhomë e ndenjës dhe 1 Banjo.
Kati 2: 3 Dhoma Gjumi; njëra me Ballkon dhe 1 Banjo.
Shtëpia është me dimensionet 10m x 10m, e ndërtuar në hapsirën 3,5 ari tokë.
Shtëpia posedon nxemje qëndrore, nxemja me gypa është e shtrirë nën pllaka në të gjithë hapsirën ku gjinden pllakat si dhe me radiator në të gjitha dhomat.
Shtëpia ka bunar, rrjetin e kanalizimit si dhe rrjetin elektrik.
Shtëpia ka ndriҫim të mjaftueshëm dhe modern.
Gjithashtu posedon Antenën Satelitore Digitalb, Internet wireless si dhe TV kabllorin.
Shtëpia posedon edhe sistemin alarmues kundër vjedhjes.

Shtëpia shitet me ose pa mobilje, sipas marrveshjes së arritur në mes palëve.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Gjilan
044165361
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »