SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Biznesin e perpunuar Sandwich Bar CENTRO
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '14
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
48617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes biznesin e perpunuar dhe te gatshem per pune ,lokali gjendet te posta kryesore permbi restaurant Orion.
Lokali ka te gjitha paisjet per pune.
Ejani dhe na vizitoni nga ora 10:00 deri ne oren 16:00.ose kontaktoni ne nr 045-883-993.
Qmimi i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
centro
Prishtinë
045883993
Prishtine te posta e madhe dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »