SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa gjendet ne Lagjen Tophane tek Plepat apo te rrethi i Komun
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Shteg në Oborr
ID e produktit :
48641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Lagjen Tophane tek Plepat apo te rrethi i Komunes.\nBanesa permban tri dhoma. Salloni gjendet me kuzhine, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon. Ne kuader te baneses gjenden edhe nje banjo nje WC si dhe nje depo doracake.\nNdertesa eshte ndertim i ri dhe banesa leshohet per here te pare ne shfrytezim. \nnr tel 049678933\n
Informata rreth publikuesit
Gamer
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »