SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
48649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2/24 (Jam pronari nuk jam agjension)

- Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
- Dokumentacioni i rregullt.
- Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 58m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
- Nxemje qendrore nga TERMO-KOS.
- Banesa blersit i dorzohet me faktura 0.00.
Tel: 045 601 775
Viber: +37745601775
Informata rreth publikuesit
Rrustem
Rruga UCK te Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »