SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banes Urgjent
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
48661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa perball Restaurant Ariu ne Fush Kosove kat 4,
Eshte ndertim i 97, i pranuar teknikisht
Dhe ka kete renditje: sallon, kuzhin, 1 dhom fjetje, banjo, dy tarasa, dy bodruma banesa eshte 62m2
pres blers serioz per kontakt 044/531-411
Informata rreth publikuesit
eniski
Prishtinë
044531411
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »