SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira ne Pejton
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
48679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Japim me qira lokalin në lagjen Pejton,përball ambasades Norvegjeze,Pozicion shum atraktiv
Lokali gjindet në katin e 2-të dhe ka 500m2
çmimi 500 euro

A.P."Rezidenca"
Tel 044/165-616
044/173-593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »