SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE BREG TE DIELLIT - AFER UNIVERSITETIT ILIRIA
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
48685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit me saktesishte afer Univesitetit Ilira. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjindet ne katin e I pare. Banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar ne tersi. Banesa shitet komplet e mobiluar, dhe ka kete renditje : sallon me kuzhine dy dhoma gjumi koridor teras banjo shpajz Banesa posedon edhe ngrohje qendrore me rryme. Cmimi i banese eshte 56000 euro. Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate Kontakti nga ora 09:00 - 20:00 mob: 044 968 171 049 838 866 e-mail: bledi-estate@hotmail.com viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »