SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me 4 ari oborr, cmimi 128 000 Euro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
48698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 4 kateshe, me 4 ari oborr, shtepia gjindet ne Kodren e Trimave, ndertim me standarte, e projektuar per 3 familje sepse secili kat eshte i ndar nga shkallet, e kan hyrjen e veqant. Eshte e kyqur ne kanalizim, rryme, rruga 5 metra, kjo lagje eshte shume e mire dhe e qet per te jetuar.
Qmimi 128 000 E
Kontakt:
044 444 221
049 559 144
www.aldo-ks.com  (5 foto)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »