SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
48718
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartamenti eshte ndertim i vitit 2013 , gjendet ne lagjen Arberia (ish-Dragodan) ka siperfaqe rreth 96meter katror , posedon dhomen e dites sebashku me kuzhine , dhoma e fjetjes , shpajz , wc , teras , dhe oborr .
Sistemi i ngrohjes qendrore me , nafte , rezervar te uajit , gjenerator

Cmimi shume i volitshem

Preferohet nderkombetar

Kontakt Arta Smani 045 595 599
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
045595599
Arberi (ish-Dragodan) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »