SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET OSE NDRROHET TRUALLI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '14
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
48736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten ose ndrrohen 4 ari truall ne Vushtrri (tek varrezat e qytetit me konkretisht mrapa Xhamis se Martireve). Trualli posedon rrugen, rrymen, ujesjellsin dhe kanalizimin dhe gjindet 20metra larg rruges kryesore. Trualli ka formë te gjat, e pershtatshme per ndertimin e 2objekteve nese deshirojn. Te gjith te interesuarit mund te kontaktojn permes numrave te tel.: 044 618 474 dhe 049 618 474
Informata rreth publikuesit
Behar
Vushtrri
+38649618474
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »